Eskişehir İnönü Panjur Tamiri

Eskişehir İnönü Panjur Tamiri

Eskişehir İnönü Panjur Tamiri

0544 429 71 03

0544 429 71 03

ACİL SERVİS HATTI
> Motorlu Panjur Tamircisi > Eskişehir İnönü Panjur Tamiri >
Eskişehir Geneli Panjur Tamiri

Eskişehir İnönü Panjur Tamiri

Eskişehir İnönü Panjur Tamiri

Eskişehir İnönü Panjur Tamiri, Tüm Eskişehir İnönü Genelinde 7 / 24 Her Marka ve Her Model Panjur Tamiri, İnönü Motorlu Panjur Tamiri, İnönü Otomatik Panjur Tamiri, İnönü İpli Panjur Tamiri, İnönü Panjur Servisi, İnönü Panjur İmalatı, İnönü Acil Panjur Tamiri, İnönü Panjur Firması ve Panjur Sistemlerinizde Yaşadığınız Tüm Sorunlar İçin Garantili Çözümler İle Hizmetinizdeyiz.

Panjur kullanım alanları; müstakil evler panjuru, hastahane panjuru, pansiyon panjuru, villa panjuru, bahçeli ev panjuru, apartman panjuru, daire panjuru. Motorlu panjur elektrikle çalışan panjur sistemidir. Motorla çalışan bu sistemin özelliği ısı yalıtımı açısından oldukça tasarruflu olmasıdır. Motorlu panjur sistemleri, sıkışma ve çarpma sonucu panellerin kayarak sıkışmasından yada motoru sıkıştırması sonucunda arıza yaparlar. Paneller kayar, çelik askıları koparır, panjur panellerinin şaftla ilişkisini keser, motordan motor boşa döner veya paneller yan dikmeye takılır üst kutuya boşa sarar paneller kutu içinde sıkışır. Dolayısıyla motoru sıkıştırır ve sistem çalışmaz. Bu gibi ve benzeri durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günümüzde ipli panjur sistemi denilen elle açılıp kapanan panjurların yanı sıra otomatik uzaktan kumandalı panjur modellerinin sayısı hızla artmaktadır. Eski ipli panjurlara göre kullanımı oldukça kolay olan Kumandalı Panjur, eski sistemlere göre biraz daha pahalı fakat ısı tasarrufu bakımından daha iyidir. Elektrikli Otomatik Panjur sistemlerinde en çok karşılaşılan sorunlardan olan motor arızası elektrik arızası gibi genel sorunlar servisimiz tarafından titizlikle tamir edilir.

Eskişehirde hizmet verdiğimiz İlçe, Semt ve Mahalleler; Eskişehir, Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıcçık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı

4.9 stars, based on 98 reviews