Eskişehir Kepenk Servisi

Eskişehir Kepenk Servisi

Eskişehir Kepenk Servisi

0544 429 71 03

0544 429 71 03

ACİL SERVİS HATTI
> Otomatik Kepenk > Eskişehir Kepenk Servisi >
Eskişehir Geneli Kepenk Tamiri

Eskişehir Kepenk Servisi

Eskişehir Kepenk Servisi

Eskişehir Kepenk Servisi, Eskişehir Geneli 7 / 24 Kepenk Tamiri ile Hizmetinizdeyiz. Eskişehir Otomatik Kepenk Tamiri, Eskişehir Kepenk Tamiri, Eskişehir Motorlu Kepenk Tamiri, Eskişehir Kumandalı Kepenk Tamiri, Eskişehir Kepenk Kumanda Değişimi, Eskişehir Kepenk Güç Kaynağı ve Kepenk Sistemleri ile ilgili Tüm Sorunlarınızda Bize Ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintilerinde kepenklerinizin açılmaması yada kapanmaması durumlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere bu konuda hemen yardımcı olabilecek kepenk tamircisi müşteri temsilcisi ustalarımız 24 Saat hizmet vermektedir. Kepenk sistemlerinde, sıklıkla rastlanan arızalardan biride kepenk motoru arızasıdır. Genellikle otomatik kepenk askılığı kopmalarına, otomatik kepenk sisteminin ağırlığına ve hızlı inmesine bağlı olarak motor tamamen arızalanarak kullanılmaz hale gelmektedir. Kepenk motorları sistemin en önemli parçasıdır. Genellikle bu sistem içerisinde bulunan yay taşı, içinde bulunan çelik kepenk yayları bu sistemin belli bir dengede çalışmasını sağlamaktadır. Bu yayların arızalanması sonucu sistem tamamen durmaktadır. Tamir işlemi bitene kadar otomatik motorlu kepenk manuel olarak açılıp, kapanmaktadır.

Bizler UPS KEPENK olarak Eskişehir genelinde hizmet vermekte olup tüm kepenk tamiri arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmayız. Gerekli teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm kepenk sistemlerinin marka bazında yedek parçalarımız mevcuttur.

Eskişehirde hizmet verdiğimiz İlçe, Semt ve Mahalleler; Eskişehir, Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıcçık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı

4.9 stars, based on 98 reviews